Hakkımızda

MUTLU OLMAK, MUTLU KALMAK, FARK YARATMAK...

Okul çağlarına dayanan, 30 yılı aşan dostluklarımızı, bu eşsiz şehirde 200 yıldan fazla bir süredir yaşayan ailelerimizin geleneklerine , ahlaki kural ilke ve prensiplerine bağlı biriken tecrübelerimiz ile birleştirdik; bütün bu birikimleri geleceğe taşıyabilmek için Kuzeyyıldızı Gayrimenkul Geliştirme ve İnşaat A.Ş.’yi kurduk.

1995 yılından bu yana sektörde ağırlıklı olarak ofis dizaynı ve uygulamaları alanında faaliyet gösteren Movipar Uluslararası İnşaat ve Yapı Malzemeleri Paz.Tic.ve San A.Ş. ile 20 yılı aşkın bir süredir Bankacılık ve Finans sektöründe aktif olarak yer alan “Erten ve Erten İnşaat Turizm Danışmanlık San.ve Tic.Ltd.Şti.”nin iştirakleri ile 2010 yılında oluşturduğumuz Kuzeyyıldızı Gayrimenkul Geliştirme ve İnşaat A.Ş., sizler için sadece fiziki alanlar değil, aynı zamanda mutluluk ve başarı dolu bir geleceğin de temellerini atacağınız mekanlar yaratabilmeyi hedeflemektedir.

Sadece İnşaa etmenin değil, inşaa edilenin iyi yönetilmesinin de markamıza ve firmamıza katacağı artı değerlerin farkındayız. Proje teslimlerimizden sonraki müşteri mutluluğunun, başarılı olmamızın en önemli kuralı olduğunun bilinciyle burada, sizlerleyiz.

Projeler

Devamı için